Słowo szefa

Szanowni Państwo

Firma” Jankes” Andrzej Jankowski jest firmą szkoleniową, specjalizującą się w szkoleniach operatorów maszyn budowlanych i innych szkoleniach związanych z funkcjonowaniem sektora budowlanego. Firma działa na rynku od 2013r., jednak moje doświadczenie zawodowe związane bezpośrednio z rynkiem szkoleniowym przekracza okres dwudziestu lat.

Dwadzieścia lat byłem dyrektorem Centralnego Ośrodka Szkolenia Maszynistów we Włocławku, a w 2013 r. założyłem własny ośrodek szkoleniowy.

Moim udziałem jest jak dotąd przeszkolenie kilkudziesięciu tysięcy operatorów maszyn oraz wyposażenie w wiedzę uczestników innych kursów. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i zaufaniu kontrahentów, na rynku udało mi się zbudować efektywny i nowoczesny ośrodek szkoleniowy. Stawiam na nowoczesność, fachowość i elastyczność, które w połączeniu z moim wieloletnim doświadczeniem na rynku pomagają mi zyskiwać zaufanie rosnącej liczby partnerów biznesowych.

Założyłem bazy szkoleniowe w Koninie, Turku, Szczecinie, Białogardzie, Włocławku i Bydgoszczy. Mam więc możliwość oferować szkolenia firmą działającym na terenie kilku województw.

Jestem dziś w stanie zaoferować naszym kontrahentom szeroki wachlarz usług, na który składa się kilkadziesiąt różnorodnych cykli szkoleniowych umożliwiających uzyskanie uprawnień niezbędnych do obsługi maszyn budowlanych w odpowiednich klasach, a także innych kursów związanych z robotami budowlanymi. Dziś, dzięki konkurencyjności i elastyczności naszej oferty, a także dzięki profesjonalizmowi pracowników z dumą mogę poinformować o aktywnej współpracy z kilkuset podmiotami zlokalizowanymi na terenie czterech województw.

Z kolei klientom indywidualnym kursy jakie organizuję, pozwalają istotnie podnosić własne kwalifikacje i konkurencyjność na rynku pracy.

Wszelkie dane dotyczące rodzajów odbywających się kursów, terminarze, lokalizacje i dane o firmie można znaleźć w stosownych zakładkach na naszej stronie internetowej. Jeśli jesteś zainteresowany oferowanymi przez nas usługami szkoleniowymi lub jeśli masz dodatkowe pytania, prosimy o kontakt.

Do zobaczenia na kursach.

Andrzej Jankowski